Naktinis baidarių plaukimas Nerimi

Išbandykite unikalią galimybę plaukti Neries upe tamsoje.  Plaukimo  metu galite pamatyti garsius miesto pastatus ir objektus nakties metu. Naktinis plaukimas yra sparčiai populiarėjanti pramoga, nes jos metu patiriami visiškai kitokie įspūdžiai, nei dieną.

Trumpas plaukimas naktimi Vilniaus miesto centru yra pats populiariausias pasirinkimas, kuris trunka apie 2 valandas. Naktinis plaukimas baidarėmis Nerimi yra idealus pasirinkimas poroms, kurioms trūksta romantikos, taip pat ir nuotykių ieškotojams, kurie jau yra išbandę dieninį plaukimą. Nakties vaizdai tiesiog užburs eilinę naktinio miesto panoramą, o visa tai nuo vandens atrodo dar įspūdingiau.

Baidarių plaukimas Nerimi nakties metu yra viena iš įdomiausių siūlomų veiklų, kupina adrenalino. Nakties metu plaukiant baidare po Nerį, galima išvysti nuostabius vaizdus ir patirti neįprastą jausmą.

 

Maršrutai

Verkių regioninis parkas–Baltasis tiltas

Tai labai ramus, trumpas plaukimas baidarėmis be kliūčių, kuris tinka šeimoms su mažais vaikais, poroms. Siūlome pamatyti, kaip mūsų sostinė atrodo žvelgiant iš baidarės. Maršruto pradžia – Verkių regioninis parkas, kuriame yra net šeši draustiniai. Neris vingiuoja kaip tik šio miškingo parko pakraščiu. Praplauksite Trinapolio bažnyčią, Gedimino pilį, Mindaugo tiltą. Pasiekę Baltąjį tiltą, turėsite galimybę vėl pasinerti į gamtos prieglobstį – Vingio parką.

~ 2 val.

Plaukimo laikas

Plačiau apie naktinį Nerį

Neris, kaip ir Gedimino bokštas, yra Vilniaus simbolis. Ši upė nuo seno užėmė svarbią vietą baltų pasaulėžiūroje. Palei upės krantus iki šių dienų išlikę nemažai su senąja baltų religija susijusių objektų: laidojimo vietų, pilkapių, piliakalnių. Neris jungia istoriškai svarbius Lietuvos miestus – Vilnių, Kernavę, Kauną. Plaukimas baidarėmis Nerimi leidžia geriau susipažinti su Vilniaus miesto gamtovaizdžiu. Tiems, kas nori pažinti Vilnių kitaip, siūlomas naktinis plaukimas Neries upe, kuris, garantuojame, paliks neišdildomų įspūdžių. Naktinis plaukimas Nerimi galimas tiek baidarėmis, tiek irklentėmis! Žygis irklentėmis patiks visiems, norintiems išbandyti kažką naujo, netradicinio. Naktinis plaukimas irklentėmis ar baidarėmis pradžiugins tiek vilniečius, tiek miesto svečius, kurie nori romantiškai praleisti vakarą, pažinti kitokį Vilnių. Tai gali būti puiki dovana sau, kolegoms, draugams ir artimiesiems.